Region Vest / OneCo Technologies AS


Om Oss


Region Vest leverer tjenester, løsninger og produkter innen forretningsområdene Elektro, Systemintegrasjon og Miljø.

Vi leverer produkter og tjenester innen:

OBS: Ny besøksadresse - Carl Konows gate 34, 5162 Laksevåg

Kontaktpersoner


Kjell Arne Giske
Regiondirektør
+47 55 59 69 70kjell-arne.giske@oneco.no
Kjell-Olav Johnsen
Avd.leder Industri og offshore
+47 55 59 69 31kjell-olav.johnsen@oneco.no
Jan Henrik Andersen
Faglig ansvarlig- Installatør
+47 55 59 42 51jan.andersen@oneco.no 
Ola Lunde
HMS-K
+47 55 59 69 94ola.lunde@oneco.no
Philp Lekven
Administrasjonssjef
+47 55 59 69 03philip.lekven@oneco.no
Patrik Edfors
Personalansvarlig
+47 55 59 69 35patrik.edfors@oneco.no
Svein Abrahamsen
Avd.leder Bygg Prosjekt elektro
+47 55 59 69 46svein.abrahamsen@oneco.no
Morten Sandtorv
Avd.leder Service elektro
+47 55 59 42 62morten.sandtorv@oneco.no
Ørjan Mjåtveit
Avd.leder VVS/Rør
+47 55 59 69 34orjan.mjatveit-andersen@oneco.no
Kjell Arne Giske
Divisjonsleder IKT
+47 55 59 69 70kjell-arne.giske@oneco.no
Ståle Hus
Salg Tele & IT
+47 55 59 69 75stale.hus@oneco.no
Geir Jakobsen
Leder Tele og Sikkerhet
+47 55 59 69 74geir.jakobsen@oneco.no
Kristian Oppedal
Leder IT Service
+47 55 59 69 53kristian.oppedal@oneco.no
Birger F Håvik
Leder Byggautomasjon
+47 55 30 15 80birger.havik@oneco.no
Sigbjørn Velle
Automasjon - daglig leder OneCo Vest
+47 911 68 793sigbjorn.velle@oneco.no




Region Vest

Besøksadresse:
Carl Konows gate 34, 5162 Laksevåg

Postadresse:
Postboks 6171, 5892 Bergen

E-post: technologies@oneco.no
Sentralbord: +47 55 59 69 00

Juridiske enhet(er)
OneCo Technologies AS
Org. 952 374 265

OneCo Vest AS
Org. 991 011 188





Utviklet av Borondi AS

© OneCo 2015