Team OneCo Mesterhus til topps

Det ble full uttelling allerede i første forsøk for det nye kontinentallaget, OneCo-Mesterhus som i helgen kjørte løpet Un Hivern a Mallorca. Rittet var på 127 km og gikk over to lange runder. Underveis var OneCo-Mesterhus aktive og hadde blant annet tre mann i brudd, Phan Åge Haugård, Andreas Landa og Vegard Nyhus, testet alle formen uten at de lykkes med å holde unna helt hjem.
Det ble full uttelling allerede i første forsøk for det nye kontinentallaget, OneCo-Mesterhus som i helgen kjørte løpet Un Hivern a Mallorca.
Rittet var på 127 km og gikk over to lange runder. Underveis var OneCo-Mesterhus aktive og hadde blant annet tre mann i brudd, Phan Åge Haugård, Andreas Landa og Vegard Nyhus, testet alle formen uten at de lykkes med å holde unna helt hjem.
Laget kjørte sterkt på slutten og i massespurten viste spurtsterke Linus Dahlberg hvorfor han ble hentet, og gjorde kort prosess med sine konkurrenter og sikret seier på årets første forsøk!